Nagrodzeni przez marszałka

Za wybitne osiągnięcia sportowe marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień przyznał nagrody pieniężne zawodnikowi Integral Collection Team MTB LUKS Sławno, Marcelemu Bogusławskiemu i jego trenerowi, Przemysławowi Gierczakowi

Marceli Bogusławski ze swoim trenerem, Przemkiem Gierczakiem

Marceli Bogusławski wywalczył tytuł mistrza Polski juniorów młodszych podczas finałowego wyścigu w kolarstwie górskim MTB Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sieprawiu.
Już 20 lipca w Sławnie zostaną rozegrane zawody finałowe OOM "Ziemia Łódzka 2013". Marceli będzie bronił złotego medalu zdobytego przed rokiem.
Już dzis zapraszamy kibiców do dopingowania kolarzy ze Sławna. Olimpijskie nominacje wywalczyli Emilia Jędrzejczyk, Marceli Bogusławski, Tomasz Budziński.
Do rozegrania został jeszcze jeden wyścig eliminacyjny, w którym o nominację powalczy jeszcze Marcin Budziński. Mamy nadzieję, że i on wystartuje w lipcu na swojej trasie.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (832) z dnia 21 Czerwca 2013r.