tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Nabory rozpoczęte

 

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie ogłosił nabór wniosków ze środków Funduszu Pracy w 2014 roku na staże, prace interwencyjne, prace społecznie użyteczne, szkolenia indywidualne według wniosków złożonych przez osoby bezrobotne, a także szkolenia grupowe.
Rozpoczął się także nabór wniosków w ramach Projektu "Lepsze jutro", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 6.1.3. W projekcie mogą wziąć udział osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP, które do tej pory nie uczestniczyły w ww. projekcie, a w szczególności: osoby powyżej 50 roku życia, osoby młode do 25 roku życia, w tym młodzież "NEET", czyli osoby, które nie mają zatrudnienia ani nie uczestniczą w kształceniu lub szkoleniu, pozostające w ewidencji PUP nie dłużej niż 4 miesiące od dnia rejestracji. W ramach projektu realizowane będą następujące formy staże, prace interwencyjne w jednostkach samorządu terytorialnego, refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.
Więcej informacji na temat realizowanych form można uzyskać osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy bądź telefonicznie, tel. 44 736 14 45 do 48.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (864) z dnia 31 Stycznia 2014r.
W dziale Opoczno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »