tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Nabór do sekcji lekkoatletycznej

 
Kolejna inicjatywa LUKS „Ekonomik”

LUKS „Ekonomik” ogłasza nabór młodych talentów do sekcji lekkoatletycznej zapraszając dziewczynki i chłopców ze szkół podstawowych. W zależności od zainteresowania zostaną utworzone grupy wiekowe. Nabór jest ciągły, w każdym momencie można dołączyć do grupy i rozwijać swoje umiejętności.
Zajęcia odbywać się będą na bardzo dobrze przygotowanym obiekcie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Najważniejsza jest chęć i systematyczność. Klub nie pobiera odpłatności za udział w treningach, zapewnia fachową kadrę instruktorską oraz umożliwia udział w zawodach sportowych.
Bliższe informacje o zapisach można uzyskać u prezesa klubu Roberta Szulca (tel. 721 016 771) oraz instruktora lekkiej atletyki Jacka Wojtarka – znanego lekkoatlety opoczyńskiego (tel. 726 229 292).
Do głównych założeń działalności sekcji lekkoatletycznej należy m.in. planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego dzieciom i młodzieży z terenu gminy i powiatu opoczyńskiego, organizowanie różnorodnych form współzawodnictwa sportowego, kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości oraz wychowanie w duchu fair play. Najważniejszym jednak elementem jest ukierunkowany etap szkolenia sportowego mający ujawnić predyspozycje i uzdolnienia dzieci, kwalifikujące do dalszego szkolenia na wyższym etapie edukacji.
– Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł założenia przy LUKS „Ekonomik” sekcji piłki siatkowej dziewcząt – twierdzi prezes klubu i jednocześnie instruktor piłki siatkowej. – W klubie aktualnie trenuje 27 dziewczynek, które systematycznie uczęszczają na treningi dwa razy w tygodniu. Od września planujemy trenować trzy razy w tygodniu po 1,5 godziny. Skoro ten pomysł cieszy się zainteresowaniem postanowiliśmy wyjść z kolejną inicjatywą dla dzieci. Opiekę nad sekcją lekkoatletyczną sprawował będzie znany opoczyński lekkoatleta Jacek Wojtarek. W imieniu klubu zwracam się do wszystkich rodziców, których dzieci pragną rozwijać swoje sportowe pasje związane z lekkoatletyką, o kontakt telefoniczny. Zapraszamy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (718) z dnia 15 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »