tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Na zasłużoną emeryturę

 
We wtorek, 30 marca samorządowcy ze Sławna pożegnali swoich czterech długoletnich współpracowników, którzy przeszli na emeryturę. Uroczystość odbyła się w gmachu Urzędu Gminy

Po wielu latach owocnej pracy w lokalnych strukturach administracji publicznej na zasłużoną emeryturę i rentę odeszli: zastępca wójta Gminy Sławno Stanisław Ścierwicki (9 lat pracy w gminie), kierownik Referatu Rolnictwa i Leśnictwa Jan Melka (15 lat w gminie), kierowniczka USC Urszula Melka (38 lat pracy w UG w Sławnie, w 2009 roku odznaczona medalem za długoletnią służbę), inspektor ds. budownictwa Wiesława Michalczyk (30 lat pracy).
W pożegnalnym spotkaniu, oprócz lokalnych samorządowców, uczestniczyły także: kierowniczka Delegatury Zamiejscowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Piotrkowie Helena Kaczmarek oraz inspektor Lucyna Kosmulska.
Po okolicznościowych przemówieniach, w których przypomniano dorobek zawodowy i dziękowano za wieloletnią wzorową pracę, odchodzący pracownicy otrzymali z rąk swoich dotychczasowych współpracowników kwiaty i upominki.
Po zakończeniu częśći oficjalnej wszyscy obecni wzięli udział w słodkim poczęstunku.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (664) z dnia 2 Kwietnia 2010r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »