tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Na trasach w Justynowie i Przysusze

 Jacek Wojtarek na drugim miejscu


W sobotę, 1 maja w Justynowie pod Łodzią odbył się bieg terenowy na dystansie 10 km. W mocno obsadzonej imprezie wystartowało 183 zawodników z całej kraju. Trasa wytyczona w lesie przypominała trasę słynnego biegu terenowego Hubala rozgrywanego w poprzednich latach w Anielinie.
Bieg ukończyli wszyscy zawodnicy. Na 15. pozycji w katgorii open uplasował się Jacek Wojtarek z Agrobaru Sitowa z czasem 37 min i 4 s. Ponad minutę za nim, na 18. pozycji, przybiegł Witold Baranowski z Sobawin z czasem 38,12.
8 maja w Przysusze odbył się jubileuszowy XXX bieg „Szlakiem walk hubalczków”. Jak co roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.
W biegu głównym na dystansie 2 km wystartował jedyny nasz reprezentant Jacek Wojtarek. Już po starcie przyłączył się do faworyta – zawodowego biegacza z Radomia Artura Błasińskiego mającego na koncie medale mistrzostw Polski na wielu dystansach. Faworyt zwyciężył, a Jacek uplasował się na doskonałym drugim miejscu, osiągając rekord życiowy na tym dystansie – 5 min. i 48 s. Gratulujemy.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (670) z dnia 14 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »