tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Może ktoś od nas

 
Organizatorzy przewidują, że tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Warszawie odwiedzi ponad 200 tys. osób.

Od 27 listopada do 23 grudnia na Rynku Starego Miasta w Warszawie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, nawiązujący do staropolskiej tradycji przygotowań i świętowania Bożego Narodzenia. Będą oferowane świąteczne wypieki, wędliny, sery i pieczywo regionalne. Znajdą się też słodycze, pierogi biłgorajskie, sery z Korycina oraz serki góralskie. Ofertę dla tradycyjnych prezentów świątecznych stanowić będą wyroby rękodzieła, bogaty wybór biżuterii, przedmiotów z bursztynu, ceramiki i szkła artystycznego. Ponadto ręcznie robione lampy, świąteczne obrusy, wyroby z wikliny, ubiory góralskie, akcesoria świąteczne i naczynia kamionkowe. Dla dzieciaków karuzela, żywa szopka i mikołaj. Pokazy rzeźby w drewnie, sztuki kowalskiej, wyrobu świec i sprzedaż okazjonalnych zapałek to kolejne, ciekawe atrakcje. Grzane wino sprzedawane z wielkich beczek, gorące piwo, wedlowska czekolada, regionalne i lokalne kuchnie z gorącymi przysmakami, także z Wilna.
Rynek Starego Miasta będzie wspaniale oświetlony dodatkowymi latarniami. Każde stoisko będzie miało niepowtarzalny, wystrój i oświetlenie.
Gdyby któraś z gmin z powiatu opoczyńskiego lub któreś Koło Gospodyń Wiejskich chciało wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym jako wystawcy prosimy o akredytację na:
www.jarmarkbozonarodzeniowy.ttg.com.pl/formularze/akredytacja
Dodatkowe informacje można uzyskać pod tel. 22 215 40 12, 22 215 40 13, e-mail: wawa@polskiemedia.org. Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz mieć włączony Javascript by go zobaczyć.
W ramach udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym wystawca otrzymuje:
1) domek 1,8 x 1,8 mkw.,
2) podłączenie elektryczne do 2 kW,
3) prezentacje w wydaniu specjalnym gazety (50x74 mm), format A3, nakład 50 000 egz.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (642) z dnia 30 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »