tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Moda na zdrowie

 

Został rozstrzygnięty konkurs na filmik reklamowy promujący zdrowie, adresowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno–Epidemiologiczną.
Konkurs ogłoszono w ramach obchodów Dni Zdrowia Publicznego, a zadaniem uczestników było nagranie 3–minutowego filmiku reklamowego, promującego zachowania prozdrowotne, czyli szeroko pojmowany zdrowy styl życia, racjonalne żywienie, profilaktykę nałogów, higienę, aktywność fizyczną. Treści zawarte w filmie powinny uświadamiać możliwość uniknięcia zagrożeń poprzez świadomy wybór korzystnych zachowań, sprzyjających zdrowiu.
Zadanie okazało się zaskakujące i dość trudne, albowiem do udziału w konkursie zgłosili uczniowie tylko z dwóch szkół, tj. Gimnazjum w Żarnowie oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących.
Komisja konkursowa pierwsze miejsce przyznała zespołowi z Gimnazjum w Żarnowie za filmik „Zdrowo po zdrowie”, a wyróżnienie za udział w konkursie otrzymały uczennice z ZSO. Uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (696) z dnia 12 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »