tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Mistrzowie spinningu

 
Wojciech Orłowski spinningowym mistrzem koła PZWTrzej najlepsi zawodnicy mistrzostw
W minioną niedzielę, 8 września odbyły się spinningowe mistrzostwa koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Drzewicy. Zawody rozegrano z brzegu zbiornika.
Do rywalizacji przystąpiło jedenastu wędkarzy, którzy łowili w jednej, pięciogodzinnej turze – od godz. 7.00 do 12.00. Sędzią głównym był prezes koła Józef Liwiński a sędzią pomocniczym skarbnik Zbigniew Pluta.
Ryby żerowały dosyć słabo, ale rywalizację udało się rozstrzygnąć. Zwycięzcą zawodów i tym samym spinningowym mistrzem koła w sezonie 2013 został Wojciech Orłowski. Z wody wyjął sześć dorodnych okoni, zdobywając 940 pkt. Drugie miejsce wywalczył Kazimierz Składowski (540 pkt). Trzeci był Stanisław Stępniak (40 pkt).
Na najlepszych zawodników czekały puchary, dyplomy i talony na zakup sprzętu wędkarskiego. Dla wszystkich przygotowano poczęstunek.
Przed drzewickim kołem PZW kolejne imprezy w sporcie wędkarskim. 29 września odbędzie się spławikowe zakończenie sezonu, natomiast na 3 listopada zaplanowano ostatnie tegoroczne zawody spinningowe.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (844) z dnia 13 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »