tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Mistrzowie powiatu z Drzewicy

 
Powiatowe zawody w siatkówce szkół gimnazjalnychZwycięska drużyna Gimnazjum w Drzewicy


W czwartek, 24 marca rozegrano w Żarnowie mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej chłopców ze szkół gimnazjalnych. Zawody wchodziły w skład gimnazjady.
Do rozgrywek przystąpiło dziewięć reprezentacji gimnazjów z naszego powiatu. W pierwszej fazie turniej rozgrywano w dwóch grupach, z których awans do półfinałów uzyskiwały po dwa najlepsze zespoły.
W półfinałach drużyna Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy pokonała 2:0 Gimnazjum Prywatne, natomiast reprezentacja Gimnazjum w Żarnowie zwyciężyła 2:1 ekipę Gimnazjum w Paradyżu.
W meczu o trzecie miejsce siatkarze z Paradyża okazali się lepsi od swoich kolegów z Opoczna, wygrywając 2:0. W wielkim finale spotkali się gimnazjaliści z Drzewicy i Żarnowa. Zwyciężyli drzewiczanie i to oni zostali mistrzami powiatu w piłce siatkowej.
Skład zespołu Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy: Przemysław Pajchert, Karol Ciesielski, Paweł Smolarski, Jacek Białek, Jan Białek, Konrad Sobolewski, Patryk Ogórek, Paweł Zaręba, Piotr Majcherek, Kamil Stępień. Opiekun Sylweriusz Matysiak – nauczyciel wf.
Drużyna z Drzewicy wywalczyła prawo gry w mistrzostwach rejonu tomaszowskiego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (716) z dnia 1 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »