tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Mistrzostwa gminy Opoczno

 
Siatkówka spod znaku LZS

Rada Miejsko–Gminna LZS i LUKS Mroczków–Dzielna organizują mistrzostwa LZS gminy Opoczno w piłce siatkowej mężczyzn. Zawody odbędą się w piątek, 11 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Początek o godz. 15.00.

Najważniejsze zapisy regulaminu.

Warunki uczestnictwa
W mistrzostwach mogą wziąć udział drużyny LKS, LZS z terenu gminy Opoczno, które przedstawią przed rozpoczęciem zawodów listę zawodników z ich podpisami oraz podpisem kierownika drużyny (wzór na www.lzsopoczno.pl). Na życzenie organizatora zawodnik przedstawia jeden z dokumentów (ze zdjęciem): legitymację szkolną, prawo jazdy lub dowód tożsamości potwierdzający miejsce zamieszkania. Zawodnicy posiadają aktualne badania lekarskie i nie mają przeciwwskazań do uczestnictwa w zawodach oraz ubezpieczenie od następstw NW. Kierownicy drużyn sprawdzają czy zawodnicy spełniają wyżej wymienione wymagania przed podpisaniem listy zawodników.

Sposób przeprowadzania mistrzostw
Mistrzostwa przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami PZPS. System rozgrywek zostanie ustalony na odprawie technicznej w dniu zawodów. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany długości rozgrywanych setów.

Zasady finansowania
Koszty organizacyjne pokrywa organizator. Koszty przejazdu, diet i wpisowego jednostki delegujące.

Nagrody
Za zajęcie miejsca od 1. do 3. puchary i dyplomy.

Postanowienia końcowe
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i rzeczy zagubione podczas trwania zawodów. W sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje organizator w konsultacji z sędzią głównym.
W razie stwierdzenia udziału w drużynie nieuprawnionego zawodnika – drużyna zostanie zdyskwalifikowana a wszystkie rozegrane mecze zweryfikowane zostaną jako 2:0 lub na korzyść drużyn z którymi te mecze zostały rozegrane.
Uczestnicy mistrzostw muszą posiadać ubezpieczenie od następstw NW.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »