tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Mistrzostwa Polski juniorów w kolarstwie szosowym

 

W dniach 18–20 czerwca w Golczewie koło Kamienia Pomorskiego rozgrywano mistrzostwa Polski juniorów w kolarstwie szosowym. W mistrzostwach wystartowała dwójka kolarzy z LUKS Sławno – Marta Turoboś i Szymon Białas.
W piątek rozegrano wyścig indywidualnej jazdy na czas, w którym wystartowała tylko Marta, uzyskując dwunasty czas przejazdu.
W niedzielę odbyły się wyścigi ze startu wspólnego. Juniorka ze Sławna pojechała bardzo dobrze i próbowała samotnie uciekać. Walka o miejsca na podium toczyła się na ostatnich miejscach z całego peletonu. Ostatecznie Marta została sklasyfikowana na dwunastym miejscu.
Pecha miał Szymon Białas, który w połowie wyścigu uczestniczył w kraksie. W jej wyniku ucierpiał sam zawodnik i jego sprzęt. Ostatecznie Szymon został sklasyfikowany na 160. miejscu.
Dla zawodników ze Sławna był to pierwszy tak poważny start w kategorii juniorów, podczas którego muszą walczyć ze starszymi kolegami. Trener jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych, wierzy, że za rok będą walczyć o pozycje medalowe.
Już w poniedziałek kolarze rozpoczną dwutygodniowe zgrupowanie w Borowicach koło Karpacza. Będą się przygotowywać do mistrzostw Polski w kolarstwie górskim MTB, które zostaną rozegrane 16–18 lipca w Wałbrzychu.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (676) z dnia 25 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »