tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Ministerski konkurs

 
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłasza konkurs na najciekawsze działania promocyjne beneficjentów Programu Infrastruktura i Środowisko

Konkurs jest adresowany do tych, którzy realizowali inwestycje dofinansowane w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, a obecnie podejmują lub przeprowadzają pomysłowe działania promocyjne wokół swoich projektów. Głównym celem konkursu jest wyłonienie najbardziej skutecznych i trafnych pomysłów na promocję inwestycji infrastrukturalnych realizowanych z Programu Infrastruktura i Środowisko. Uczestnikami konkursu mogą być beneficjenci ze wszystkich sektorów POIiŚ prezentując swoje inicjatywy od początku realizacji programu.
Oficjalne ogłoszenie wyników zaplanowano na I połowę grudnia 2011 r. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, gdzie odbędzie się prezentacja zwycięskich działań promocyjnych oraz oficjalne wręczenie nagród. Najbardziej atrakcyjne przedsięwzięcia zostaną wyróżnione, a najlepsi beneficjenci nagrodzeni. Najlepsze przykłady działań promocyjnych zostaną opublikowane w specjalnie przygotowanym podręczniku dobrych praktyk, a także na stronie internetowej Instytucji Zarządzającej Programem Infrastruktura i Środowisko.
Do konkursu można zgłaszać działania promocyjne projektów realizowanych przy wsparciu ze środków z Programu Infrastruktura i Środowisko, jeśli do dnia przesłania formularza zgłoszeniowego beneficjent podpisał umowę o dofinansowanie projektu.
Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 21 listopada. Więcej informacji na temat zasad oceny projektów, dokumenty konkursowe oraz aktualne informacje o konkursie znajdują się na dedykowanej stronie internetowej www.pois.gov.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (747) z dnia 4 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »