tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Miniolimpiada dla zerówek

 
W piękny, słoneczny wtorek, 22 października na kompleksie boisk przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbyła się kolejna miniolimpiada ? tym razem dla klas zerowych z Zespołu Szkół Samorządowych nr 1Była to ostatnia miniolimpiada w 2013 rokuMłodzi sportowcy przybyli na boisko w bardzo licznej grupie. Dziećmi opiekowały się wychowawczynie: Anna Filipczak i Sylwia Zalega z klasy 0c oraz Mirosława Synowiec z klasy 0d.
Uczestnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: * skokach na piłce z rogami * biegu z taczką, w której była piłka * jeździe hulajnogą na czas * unihokeju (strzałach na bramkę). Zgodnie z regulaminem, każde zadanie było punktowane indywidualnie od 5 do 1 pkt. Po zsumowaniu wyników ze wszystkich konkurencji poznaliśmy najlepszych. Na podium stanęli:

* Klasa 0c
Dziewczynki
1. Karolina Mijas
2. Jagoda Stępień
3. Julia Szymaniak
Chłopcy
1. Patryk Gancarz
2. Karol Wojciechowski
3. Sebastian Świderski

* Klasa 0d
Dziewczynki
1. Ola Krzysztofik
2. Julia Karczmarska
3. Ina Kożuchowska
Chłopcy
1. Korneliusz Kuleta
2. Krystian Kszczot
3. Kacper Kłobucki

Jak zawsze, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz coś słodkiego, natomiast zwycięzcy nagrody ufundowane przez niezawodnych sponsorów, wręczone tym razem przez wicedyrektora ZSP nr 1 Piotra Ziuziakowskiego.
Była to ostatnia miniolimpiada w tym roku kalendarzowym. Organizatorkami zawodów były nauczycielki Urszula Kozera oraz Ewa Zwolska?Kapusta, które serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na imprezy wiosenne.


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »