tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Mikołaj z Ośrodka Kultury rozdał 250 paczek

 
Artystyczne mikołajki w DrzewicySala kameralna OKGiM wypełniła się po brzegi


W piątek, 6 grudnia w Ośrodku Kultury Gminy i Miasta odbyła się "Mikołajkowa niespodzianka" ? otwarta impreza dla dzieci, podczas której nie zabrakło popisów artystycznych i prezentów.
Przygotowane przez organizatorów atrakcje sprawiły, że we wczesny, piątkowy wieczór sala kameralna OKGiM wypełniła się po brzegi. W pierwszej części spotkania młodzi widzowie mieli okazję podziwiać pokazy rodzimych artystów.
Grupa teatralna "IVB The Best" wystawiła spektakl "Śpiąca królewna" w reżyserii Marty Szymańskiej i Janiny Kocot. Sztuka przypadła do gustu publiczności, podobnie jak występ kabaretu "Młode diabły". Za wykonanie programu pt. "Uwięziona w wieży" na motywach skeczu kabaretu "Potem" Maciej Wilczyński i Marysia Szymańska otrzymali ogromne owacje. Nie zabrakło popisów wokalnych. Koncert dały "Tęczusie" ? Julia Jaciubek i Zuzia Łucka.
Na scenę wyszły także panie z grupy "Mulieris", które zaśpiewały piosenkę "Najmilszy święty". Tym utworem wprowadziły na salę najbardziej oczekiwanego gościa.
Mikołaj zasiadł na specjalnie przygotowanym tronie i każdemu dziecku wręczył świąteczny prezent. Dzięki wsparciu sponsorów ? lokalnych instytucji, organizacji, przedsiębiorców i osób prywatnych ? udało się przygotować 250 paczek ze słodkościami.
Tegoroczne mikołajki w OKGiM były bardzo udane. Scenariusz i reżyseria imprezy należały do Marty Szymańskiej, natomiast dekorację wykonali Anna Woźniak i Andrzej Fiedoruk.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (859) z dnia 20 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »