tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Mikołaj przybył do Opoczna

 

W niedzielę, 6 grudnia w Miejskim Domu Kultury odbyła się impreza mikołajkowa, w której wzięli udział rodzice oraz ich pociechy. Zabawa stanowiła magiczny spektakl, nawiązujący w swej treści do oczekiwania na mikołaja.
Uczestnicy uroczystości mieli okazję zobaczyć pokaz iluzji na wesoło oraz krótką szkołę czarowania, w wykonaniu wysłannika mikołaja - jego nadwornego czarodzieja, który ujawnił im wiele niezwykłych i tajemniczych sekretów magii. Szczególne wrażenie na maluchach zrobił pokaz latającej piłki, znikającej cieczy w kubku i w gazecie oraz wykonanego z papieru duszka, który ku wielkiej radości zebranych, uniósł się w powietrze.
Okres oczekiwania na najważniejszego gościa umilał publiczności występ Pawła Supernata śpiewającego piosenki popularnego zespołu „Feel”. Na koniec przedstawienia przybył sam mikołaj, z koszami pełnymi upominków dla dzieci. Siadały one na jego kolanach, odbierając często prezenty większe od nich. Ten moment szczególnie upodobali sobie rodzice, bez wytchnienia fotografujący swe pociechy.
Piękna muzyka, kolorowe dekoracje, przystrojona świątecznie choinka, stworzyły niesamowity nastrój zimy i świąt. Ta magiczna atmosfera, w połączeniu z wieloma atrakcjami zapewnionymi przez organizatorów sprawiła, że podczas spektaklu publiczność dziecięca znakomicie się bawiła.
Po pożegnaniu niezwykłego gościa, wyraźnie zmęczone i podekscytowane dzieci, obejrzały film rysunkowy pt. „Gwiazda Kopernika”.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (648) z dnia 11 Grudnia 2009r.
W dziale Opoczno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »