tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Mieszkania dla pięciu rodzin

 

Zasoby komunalne gminy Opoczno wzbogacą się niebawem o nowe mieszkania, które powstaną w przejętych przez gminę budynkach przy ul. Kolberga 3 i Kolberga 3a. W ramach zmiany sposobu użytkowania dwóch budynków biurowo–mieszkalnych na budynki mieszkalne wraz z przebudową i termomodernizacją wykonane zostaną m.in. roboty budowlane polegające na przebudowie łazienek, przebudowie wejścia do lokali na piętrze, powiększeniu niektórych otworów drzwiowych. Termomodernizacja będzie polegała na wymianie okien, dociepleniu dachu i ścian metodą lekko mokrą wraz z wykonaniem wewnętrznej instalacji elektrycznej i sanitarnej.
Po przebudowie w budynku powstaną nowe mieszkania komunalne o łącznej powierzchni użytkowej 295,2 m2. Mieszkania będą lokalami zastępczymi dla pięciu rodzin wysiedlonych z powodu zajęcia działek pod budowę obwodnicy. Rodziny mają tam zamieszkać na rok, a potem mieszkania zostaną przydzielone innym rodzinom z listy oczekujących na przydział.
Inwestycja będzie kosztować 363.664,25 zł brutto. Wykonawcą robót została firma Gwadera Handel i Usługi Budowlane z Opoczna, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę. Zakończenie prac remontowych jest planowane na 15 grudnia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (690) z dnia 1 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »