tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Międzyszkolny konkurs recytatorski „Polscy poeci dziecim”

 

22 kwietnia w Szkole Podstawowej w Libiszowie odbył się konkurs recytatorski „Polscy poeci dzieciom”. Wzięło w nim udział 33 uczniów ze szkół podstawowych w Januszewicach, Kraśnicy, Kruszewcu, Libiszowie, Modrzewiu, Mroczkowie Gościnnymi oraz Sielcu.
Konkurs był organizowany już po raz trzeci, a jego organizatorkami były nauczycielki Elwira Malinowska i Dorota Fura. Etap międzyszkolny konkursu poprzedziły eliminacje, podczas których wyłoniono reprezentantów posczególnych szkół. W komisjach konkursowych pracowały nauczycielki przygotowujące uczniów do konkursu: Bernadeta Froczek–Lewandowska, Marta Jaromin z SP w Modrzewiu, Anna Wieruszewska z SP w Januszewicach, Mirosława Kołodziejczyk z SP w Kraśnicy, Anapolia Skalska z SP w Mroczkowie Gościnnym, Anna Kwapisz z SP w Sielcu, Renata Turlińska z SP w Kruszewcu i nauczyciele SP w Libiszowie.
Wśród uczniów klas 0–III przyznano ex aequo trzy pierwsze miejsca: Natalii Kowalczyk z SP w Libiszowie, Natalii Kowalczyk z SP w Modrzewiu oraz Magdalenie Chrobak z SP w Kruszewcu. Drugie miejsce przypadło Weronice Kucharskiej z SP w Kruszewcu i Izabeli Ksycie z SP w Kraśnicy a trzecie Wiktorii Wójcik i Witoldowi Adamczykowi z SP w Kraśnicy. Jury przyznało również dwa wyróżnienia: Magdalenie Smolarskiej z SP w Sielcu i Justynie Grabskiej z SP w Mroczkowie.
W kategorii klas IV–VI przyznano: pierwsze miejsce Anecie Białas z SP w Modrzewiu, drugie Aleksandrze Szczepanik z SP w Libiszowie i Paulinie Zielińskiej z SP w Sielcu, trzecie Zuzannie Łakomskiej z SP w Modrzewiu i Karolinie Kocembie z SP w Sielcu. Przyznano również wyróżnienia Aleksandrze Snochowskiej z SP w Januszewicach i Magdalenie Chrobak z SP w Modrzewiu.
Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie a najlepsi nagrody książkowe. Na wszystkich uczestników konkursu czekał słodki poczęstunek. Fundatorkami nagród i poczęstunku były Elwira Malinowska i Dorota Fura – organizatorki konkursu.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za udział w konkursie i zapraszają za rok!


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (669) z dnia 7 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »