Medale biegaczy górskich

Biegi długodystansowe

Na trasie biegu młodziczka Łucja Wiktorowicz (nr 43)

12 i 13 kwietnia w Ustrzykach Dolnych odbywały się Mistrzostwa Polski w biegach górskich młodzików, juniorów i juniorów młodszych na krótkich dystansach. Do rywalizacji przystąpiło ponad 130 biegaczy z 27 klubów z kraju.
W zawodach wystartowali młodzi biegacze Opoczno Sport Team pod wodzą trenera Jacka Wojtarka. Spisali się bardzo dobrze. Wywalczyli dwa złote medale oraz jeden srebrny w kategoriach indywidualnych oraz tytuł klubowych wicemistrzów Polski.

Wyniki zawodników Opoczno Sport Team
Złoty medal wywalczył Bartłomiej Świątek w kategorii chłopców starszych. Również złoto zdobyła Daria Leśniewska w gronie dziewcząt starszych.
Srebrny medal w młodziczkach, po zaciętej rywalizacji z zawodniczką gospodarzy, wywalczyła Łucja Wiktorowicz.
W rywalizacji juniorów młodszych na ósmym miejscu na mecie zameldował się Szymon Wiktorowicz, dziewiąty był Mateusz Celak.
W biegu juniorek Maria Ziółkowska była dziewiąta, a debiutująca w zawodach tej rangi juniorka młodsza Natalia Grzegorczyk uplasowała się na szesnastej pozycji.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (823) z dnia 19 Kwietnia 2013r.