Mazur wygrał po raz kolejny

Grand Prix Opoczno 2011

W sobotę, 10 grudnia w hali Zespołu Szkół Prywatnych rozegrano dziesiąty, finałowy turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Opoczno 2011. Wystartowało w nim 22 zawodników reprezentujących Opoczno, Końskie, Mroczków i Bielowice.
Rywalizowano systemem do dwóch przegranych pojedynków. Po kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono najlepszych.
Zwycięzcą został Mariusz Mazur (Końskie), który po zaciętym pojedynku pokonał Emila Kmitę (Bielowice) 3:2 w setach 11:9, 11:6, 9:11, 8:11, 11:2. Trzecie miejsce w turnieju zajął Ernest Duda (Opoczno). W walce o finał przegrał z Emilem Kmitą 1:3 w setach 11:8, 12:14, 7:11, 8:11). Czwarte miejsce wywalczył Kamil Kowalczyk (Bielowice). Piątą pozycję zajął Leszek Marszałek (Opoczno), szóstą Edward Sternak (Opoczno), siódmą Bogusław Czarnecki (Mroczków), ósmą Andrzej Pacan (Bielowice). Nagrody dla najlepszych w tym turnieju ufundował LKS Opoka.