tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Manewry w Sławnie

 
16 czerwca w Sławnie roku odbyły się Gminne Manewry Strażackie pod nazwą: "Dbamy o porządek i bezpieczeństwo publiczne oraz ochronę przeciwpożarową"

Do turnieju, rozgrywanego stanęło osiem jednostek OSP z gminy Sławno. W zawodach wzięło udział 20 drużyn, w tym pięć młodzieżowych drużyn pożarniczych dziewcząt i pięć MDP chłopców oraz dwie kobiece drużyny pożarnicze: z Olszowcs i Sławna.
W grupie A wygrała OSP z Kozenina zdobywając 108 punktów karnych, przed OSP ze Sławna ? 109 pkt. i OSP w Zachorzowie?Koloni 111,1. Kolejne miejsca zajęli: OSP w Prymusowej Woli, OSP w Szadkowicach, OSP w Olszowcu, OSP w Kunicach i OSP w Kamieniu.
Wśród drużyn pań wygrała OSP w Olszowcu (138 pkt) przed OSP w Sławnie (198 pkt.).
W klasyfikacji drużn młodzieżowych dziewcząt zwyciężyła MDP ze Sławna przed MDP w Prymusowej Woli, w Kamieniu, w Olszowcu i MDP w Kunicach, a w grupie MDP chłopców wygrała drużyna ze Sławna przed ekipą z Kamienia. Kolejne miejsca zajęły drużyny: z Szadkowic, Olszowca i Kunic.
Wszystkie młodzieżowe dryżyny pożarnicze oraz drużyny kobiece startujące w zawodach otrzymały pamiątkowe gadżety. Zwycięskie uhonorowano pamiątkowymi pucharami a każda jednostka startująca w zawodach otrzymała nagrody rzeczowe w postaci piłek do siatkówki i piłki nożnej.
Do zawodów powiatowych, które odbędą się 30 czerwca zakwalifikowały się zwycięskie drużyny z każdej kategorii. Życzymy dalszych sukcesów i czołowych miejsc na zawodach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »