tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Mali artyści w ogrodach rozmaitości

 
Od 29 do 30 maja, już po raz dziewiąty w MDK odbyły się Przedszkolne Prezentacje Artystyczne, w czasie których na scenie wystąpiło ponad dwustu małych artystów

Po raz czwarty prezentacje artystyczne odbyły się z cyklu ?Mali artyści w ogrodach rozmaitości?, a hasłem przewodnim spotkania było ?Już gromada roześmiana, a na scenie śpiew od rana?. Za każdym razem dzieci wspaniale się bawią, a poziom ich występów jest bardzo wysoki. Główną organizatorką przedsięwzięcia od lat jest dyrektorka Przedszkola nr 6 z grupą żłobkową, Dorota Jurek, która powitała przybyłych gości, małych artystów oraz nauczycielki.
Podczas prezentacji nie ma mowy o rywalizacji, dlatego występów przedszkolaków nie ocenia żadne jury. W tej imprezie wszyscy mogą czuć się zwycięzcami. Podczas występów małych artystów zachwycają ciekawe układy taneczne, kolorowe stroje i taniec. Dla wszystkich przybyłych najważniejsza jest dobra zabawa i taka właśnie jest za każdym razem. Sala widowiskowa w MDK pękała w szwach, a umiejętności recytatorskie oraz wdzięk osobisty dzieci, były nagradzane gromkimi brawami. W tym roku dzieci swoimi występami nawiązywały m.in. do Euro 2012, aerobiku, balu na łące, tańców i piosenek cygańskich, a także dbałości o środowisko.
W przeglądzie prezentowały się przedszkolaki ze wszystkich opoczyńskich przedszkoli, ZSS nr 3 oraz dzieci z Bukowca Opoczyńskiego, Bielowic, Drzewicy i Ogonowic. Występy wszystkich były imponujące. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wielki wkład pracy nauczycieli przygotowujących dzieciaki do występów. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominki.
Organizatorzy za naszym pośrednictwem dziękują tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (778) z dnia 8 Czerwca 2012r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »