tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Lipa 2013

 

Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogą spróbować swoich sił w VII Ogólnopolskim i XXXI Wojewódzkim Przeglądzie dziecięcej i młodzieżowej twórczości literackiej "Lipa 2013". Prace można nadsyłać do 28 czerwca.
Przegląd organizuje Spółdzielcze Centrum Kultury "Best" w Bielsku?Białej. Zakłada on przygotowanie dzieci i młodzieży do aktywnego uczestnictwa w kulturze, tworzenie warunków do rozwoju aktywności twórczej oraz doskonalenie umiejętności pisania różnych form literackich. Jednym z jego celów jest również zainteresowanie dorosłych ekspresją literacką dzieci i młodzieży.
W ramach przeglądu młodzi samodzielnie przygotowują utwory literackie (maksymalnie sześć) o dowolnej tematyce i w dowolnym rodzaju literackim. Prace, wraz z wypełnioną kartą uczestnika, należy wysłać do 28 czerwca na adres: Spółdzielcze Centrum Kultury "Best" przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Złote Łany", 43?300 Bielsko?Biała, ul. Jutrzenki 22 z dopiskiem "Lipa 2013". Oceniające prace jury przyzna laureatom sto równorzędnych nagród regulaminowych. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i publiczna prezentacja nagrodzonych utworów odbędą się 18 października. Wszelkie informacje są dostępne na stronie www.sckbest.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (819) z dnia 22 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »