tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam owies, bardzo ładny, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Ligi młodzieżowe

 
Piłka nożna


Podobnie jak seniorzy, drużyny młodzieżowe pracowicie spędziły miniony tydzień. Rozegrały kolejkę bieżącą i mecze zaległe.

Wyniki meczów rozegranych w weekend, 4?5 maja

* Liga wojewódzka juniorów młodszych
Ceramika Opoczno ? Laktoza Łyszkowice 5:2
LUKS Bałucz ? Włókniarz Zelów 10:0

Tabela
1. LUKS Bałucz 5 12 20:5
2. AP ŁKS Łódź 4 10 13:3
3. Ceramika Opoczno 5 8 13:9
4. MKS Zduńska Wola 4 7 9:7
5. Widzew Łódź 3 6 12:4
6. MKS 2000 Tuszyn 4 6 10:6
7. Laktoza Łyszkowice 4 6 8:9
8. Widok Skierniewice 4 6 11:13
9. Pelikan Łowicz 4 3 5:12
10. MKS Kutno 3 0 2:12
11. Włókniarz Zelów 4 0 0:23

* Liga wojewódzka im. Kazimierza Deyny
Ceramika Opoczno ? UKS SMS Łódź 0:3 (0:2)

* Liga wojewódzka im. Wacława Kuchara
Mazovia Rawa Mazowiecka ? Ceramika Opoczno 0:2
Widok Skierniewice ? Szczerbiec Wolbórz 1:0

* Klasa okręgowa juniorów starszych
LKS Wola Krzysztoporska ? Pilica Przedbórz 2:4 (1:1)
GKS Bełchatów ? Astoria 6:0
KS Paradyż ? Concordia Piotrków 8:0
Sparta Ostrów ? Zjednoczeni Bełchatów 2:0 (0:0)

* Klasa okręgowa juniorów młodszych
Omega Kleszczów ? GUKS Gorzkowice 2:3 (1:1)
KS Poświętne ? Relax Czerniewice 2:3 (2:1)
Lechia Tomaszów ? Włókniarz Moszczenica 2:0 (0:0)
Orlik Ujazd ? Ceramika Opoczno 1:0 (0:0)

* Klasa okregowa ? Deyna
Grupa II
LKS Mniszków ? Polonia Piotrków 4:1
LKS Białaczów ? Kasztelan Żarnów 3:3 (1:0)
Gerlach Drzewica ? Niezapominajki Tomaszów 3:2 (2:1)

* Klasa okręgowa ? Michałowicz
Ceramika Opoczno ? ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 12:0 (3:0)
Mechanik Radomsko ? LKS Lubochnia 4:0 (2:0)

* Klasa okręgowa ? Kuchar
Grupa II
Polonia Piotrków ? Kawaleria 3:1
LKS Czarnocin ? LKS Mierzyn 2:3
Atom Januszewice ? Skalnik Sulejów 0:5 (0:3)

* Klasa okręgowa ? Górski
Grupa II
Stal Niewiadów ? Ceramika II Opoczno 1:3 (1:1)
Włókniarz Moszczenica ? ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 8:4
Lechia Tomaszów ? Ceramika I Opoczno 2:1 (1:1)
LKS Mroczków ? LKS Lubochnia 1:2
Wyniki meczów rozegranych 1 maja

* Klasa okręgowa juniorów starszych
Pilica Przedbórz ? LUKS Gomunice 2:2 (0:0)
Concordia Piotrków ? Sparta Ostrów 2:3 (0:0)
GKS Bełchatów ? KS Paradyż 4:3 (1:0)
Włókniarz Zelów ? LKS Wola Krzysztoporska 2:1 (1:1)

* Klasa okręgowa juniorów młodszych:
Włókniarz Moszczenica ? KS Poświętne 4:3 (2:2)
Relax Czerniewice ? KS Paradyż 1:3 (0:1)
Ceramika Opoczno ? GUKS Gorzkowice 1:4 (0:1)
Orlik Ujazd ? Mechanik Radomsko 0:1 (0:1)

* Klasa okręgowa ? Deyna
Grupa II
Kasztelan Żarnów ? LKS Mniszków 6:2 (3:2)
Luciążanka Przygłów ? UKS Niezapominajki Tomaszów 4:1
Polonia Piotrków ? LKS Mroczków 7:0 (3:0)

* Klasa okręgowa ? Michałowicz
Ruch Chrzanowice ? Ceramika Opoczno 0:7 (0:2)
Mechanik Radomsko ? LKS Wola Krzysztoporska 2:1

* Klasa okręgowa ? Kuchar
Grupa II
Mecz zaległy
Atom Januszewice ? Polonia Piotrków 1:4 (0:1)

* Klasa okręgowa ? Górski
Grupa II
LKS Lubochnia ? Stal Niewiadów 3:0
ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński ? LKS Mroczków 2:2
Szczerbiec Wolbórz ? Lechia Tomaszów 0:19
Ceramika Opoczno ? Włókniarz Moszczenica 5:1 (5:0)


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (826) z dnia 10 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »