tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Liga badmintona w Opocznie

 
Nowa inicjatywa sportowa

Z ciekawą inicjatywą do mieszkańców wyszli dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym Damian Pietrasik oraz działacze gminnego LZS. Postanowili zorganizować ligowe rozgrywki badmintona, który jest przecież dyscypliną olimpijską.
W piątek, 11 stycznia odbędzie się w Mroczkowie spotkanie organizacyjne Opoczyńskiej Amatorskiej Ligi Badmintona. Organizatorami są: Zespół Szkół Technicznych i Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym oraz Rada Miejsko?Gminna LZS w Opocznie. Początek o godz. 17.30.
Inauguracyjna edycja będzie rozgrywana w Mroczkowie. Zgodnie z regulaminem, prawo startu mają pełnoletni mieszkańcy gminy Opoczno lub osoby pracujące i uczące się na jej terenie. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń (tylko pod numerem tel. 695 157 098 Damian Pietrasik).
W pierwszej edycji ligowych rozgrywek w tej ciekawej dysyplinie sportu, powszechnie znanej i uprawianej głównie w formie rekreacyjnej, weźmie udział maksymalnie 10 osób. W przypadku większego zainteresowania organizatorzy przewidują kolejne edycje, a także rozgrywki młodzieżowe. Regulamin ligi dostępny jest na stronie www.lzsopoczno.pl.
Redakcja Tygodnika Opoczyńskiego obejmie rozgrywki patronatem medialnym, na naszych łamach będziemy prezentować wyniki rywalizacji.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (809) z dnia 11 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »