tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Lewica szykuje się do boju

 

W najbliższy piątek, 10 września w opoczyńskim biurze posła Artura Ostrowskiego będzie obradowała Rada Powiatowa SLD. Podczas zebrania mają zapaść ostateczne decyzje władz dotyczące wyborów samorządowych. Opoczyńska lewica ma podjąć wiążące decyzje dotyczące kandydatów do sejmiku województwa łódzkiego, a także rady miasta i powiatu oraz poszczególnych gmin.
Nie wiadomo jeszcze kto z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej będzie kandydatem na burmistrza zarówno Opoczna jak i Drzewicy oraz wójtów. Zapewne i o tym będą debatowali członkowie lokalnej lewicy podczas piątkowego posiedzenia. Nieoficjalna wieść niesie, że główne decyzje już zapadły wśród władz Rady Powiatowej SLD.
W minionym tygodniu podczas zebrania RP SLD w Opocznie obecny był poseł Ostrowski, który jest jednocześnie szefem sztabu wojewódzkiego SLD w wyborach samorządowych. Wówczas wstępnie miano omówić strategię wyborczą oraz konkretne kandydatury.
Zarówno przewodniczący SLD w Opocznie Andrzej Nowak oraz sekretarz powiatowy Michał Franas nie chcą oficjalnie podawać żadnych nazwisk zasłaniając się oczekiwaniem na oficjalne ogłoszenie terminu wyborów samorządowych przez premiera.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (687) z dnia 10 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »