tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Lekarskie prelekcje

 

W sobotę i niedzielę, 20 i 21 lutego w sali kawiarnianej MDK odbyły się spotkania poświęcone zagrożeniom chorobami nowotworowymi i chorobami serca, zorganizowane przez opoczyńską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej. Prelekcje uzupełnione prezentacjami multimedialnymi prowadziła doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach -Irena Smółka. Celem spotkania było przedstawienie profesjonalnych, a nieznanych sposobów postępowania z rakiem i chorobami serca.
Pomimo ciekawie zapowiadających się wykładów i wolnego wstępu, w sobotnie popołudnie pojawiła się niewielka liczba osób. Przybyłych bardzo zaciekawiła ta pierwsza prezentacja, która rzuciła całkiem nowe światło na problem jakże trudnej walki z coraz powszechniejszymi w naszych czasach chorobami cywilizacyjnymi. Irena Smółka przedstawiła najnowsze sukcesy medycyny komórkowej, w oparciu o które przekonuje, że: Rak nie jest wyrokiem śmierci, jest całkowicie wyleczalny. Witamina C oraz lizyna wraz z mikroelementami, zażywane w odpowiednich proporcjach, w stu procentach hamują rozwój nowotworu i chorób układu krążenia. To nie są żadne fanaberie, eksperymenty dały jednoznaczną odpowiedź, potwierdzoną i uznaną przez naukowy świat. Prowadząca wykład wymieniła szereg zalet medycyny komórkowej, która jest alternatywą dla obecnych niezwykle drogich metod leczenia, napędzających wpływy koncernów farmaceutycznych, nie liczących się z pacjentem, a nastawionych jedynie na jak największe zyski. Jest zdania, że świadomie utrzymują one epidemię chorób nowotworowych, stanowiących przecież miliardowe rynki zbytu dla przemysłu farmaceutycznego. Z tego właśnie względu koncerny hamują rozwój o wiele skuteczniejszych, mniej inwazyjnych i nie pozostawiających żadnych skutków ubocznych a potwierdzonych przecież naukowo nowych naturalnych metod leczenia.
Nie ma się co łudzić, branża farmaceutyczna nie zrezygnuje sama, z olbrzymich dochodów, które szacuje się na całym świecie na ponad 500 mld euro rocznie.
Irena Smółka przyniosła także leki (wyizolowaną witaminę C, lizynę oraz mikroelementy) - Ly Cin, Vitacor Plus, Prolysin C, Arteriforte, Epican Forte, które wypróbowała na swojej chorej na raka matce oraz na mężu. Lekarze nie dawali jej matce żadnych szans na przeżycie, dlatego zastosowała alternatywną metodę leczenia, opartą na witaminach i mikroelementach. Chora nie dość że wyzdrowiała, to do dziś jest osobą niezwykle żywą i energiczną.
- Medycyna komórkowa to medycyna przyszłości, wiele lat upłynie jednak zanim świat uświadomi sobie ten fakt - dodaje pani Irena.
W drugim dniu, pojawiła się na wykładzie większa niż dzień wcześniej liczba osób. Tym razem poruszono temat mocy DNA dla naszego zdrowia. Chodzi o pewną siłę, której największe natężenie mieści się w naszych sercach, a która ma wpływ na zdrowie i na to co się przydarza, zarówno nam, jak i innym osobom z którymi współżyjemy.
- W nas samych znajduje się decyzja, czy nasze życie będzie piękne i proste, czy trudne kończące się jakąś chorobą cywilizacyjną - przekonuje Irena Smółka. Reasumując słowa doktorantki, należy wysnuć następujący wniosek, iż nasze zdrowie, zależy w dużej mierze od naszych uczuć i od chęci bycia zdrowymi. Jeżeli będziemy chcieli być zdrowi, takimi właśnie będziemy. Nie należy zatem załamywać rąk w chwilach pewnych niepowodzeń, a pozytywne myślenie z pewnością szybko zaprocentuje, przynosząc w pełni satysfakcjonujące owoce. Wpływanie na nasze organizmy i nawet cały świat, jest możliwe, jak mówi pani Irena, w skutek istniejącej siatki połączeń energii okalającej cały wszechświat - ale trzeba się tego nauczyć.
Uczestnicy wykładów, wypełniali na koniec anonimowe ankiety, w których mieli określić, jakie zagadnienia wydały im się najciekawsze podczas dwudniowej prezentacji. Wszyscy obecni nie kryli dużego zainteresowana tematami poruszanymi podczas spotkań, część z nich deklarowała nawet chęć zakupu lekarstw, których walory lecznicze zachwalała lekarka z Katowic.
Podczas prelekcji istniała możliwość zbadania ciśnienia oraz poziomu cukru we krwi, a także zakupienia wielu ciekawych pozycji książkowych poświęconych niekonwencjonalnym metodom leczenia, głównie za pomocą ziół. Wiele osób z tych możliwości skorzystało.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »