tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 LUKS Sławno na szosie

 
KolarstwoMarysia Ziółkowska wywalczyła szóste miejsce w wyścigu ze startu wspólnegoW dniach 16?17 czerwca kolarze LUKS Sławno wystartowali w zawodach zaliczanych do Pucharu Polski w kolarstwie szosowym.
W sobotę rozegrano jazdę indywidualną na czas. W tej konkurencji nasi nie mieli żadnych szans w rywalizacji z kolegami specjalizującymi się w jeździe na szosie, ponieważ nie dysponują odpowiednim sprzętem. Mimo to zajęli przyzwoite lokaty.
W młodziczkach czwartą pozycję wywalczyła Emilia Jędrzejczyk. W wyścigu młodzików dwudziesty był Marcin Budziński a trzydziesty jego brat Tomasz. Wśród juniorów młodszych Marceli Bogusławski był szósty, Kamil Wróbel sześćdziesiąty szósty, Michał Kalinowski siedemdziesiąty czwarty. Mateusz Laszczyk zajął czterdzieste pierwsze miejsce a Maksymilian Jędrzejczyk czterdzieste trzecie miejsce w gronie juniorów. Maria Ziółkowska była dziesiąta w juniorkach. Marta Turoboś wykręciła czwarty czas w gronie kobiet do lat 23. Szymon Białas był szósty w elicie.
W niedzielę rozgrywano wyścigi ze startu wspólnego. W gronie młodziczek Emilia Jedrzejczyk dojechała do mety jako szósta. Marcin Budziński w młodzikach finiszował jako dwudziesty pierwszy a Tomek dwudziesty siódmy. W juniorach młodszych Marceli Bogusławski zajął siódme miejsce natomiast pięćdziesiąty czwarty był Kamil Wróbel. W juniorach dwudziestą ósmą pozycję zajął Maksymilian Jędrzejczyk a czterdziestą drugą Mateusz Laszczyk. Szóste miejsce w juniorkach wywalczyła Maria Ziółkowska. Również szósta była w orliczkach Marta Turoboś.
W najbliższy weekend juniorzy i juniorki oraz Marta wystartują w Szosowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Sędziszowie i Jędrzejowie. Część ekipy będzie można również zobaczyć w zawodach Pucharu Szlaku Solnego w Rabce Zdroju.
Ludowy Klub Kolarski LUKS Sławno prowadzi ciągły nabór modzieży. Zajęcia odbywają się codziennie o godzinie 16.00 przy Gminnym Ośrodku Kultury. Zapraszamy dziewczynki i chłopców z klas czwartych, piątych i szóstych. Dla najzdolniejszych rowery. Bliższe informacje pod numerami telefonów 601 555 392 i 605 056 251.
Nabór prowadzony jest w ramach zadania ?Szukamy kolarskich talentów?, finansowanego przez gminę.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (780) z dnia 22 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »