tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 LKK apeluje o porządek

 
Dzień gospodarczy nad torem kajakowymTeraz nad torem jest czysto. Oby tak było zawszeLudowy Klub Kajakowy Drzewica ma za sobą pierwszy tegoroczny dzień gospodarczy. Jego celem było wysprzątanie terenu nad torem kajakowym.
W akcji zorganizowanej 25 kwietnia wzięli udział wiceprezes klubu Andrzej Król, członkini zarządu Maria Smolarska, zawodnicy z grup trenerów Michała Kiljanka i Piotra Podogrockiego a także rodzice kajakarzy ? Marek Szymański, Małgorzata Zawadzka, Urszula Raczyńska i Ewa Franczak.
Po długiej zimie pracy było bardzo dużo, ale wspólnymi siłami udało się posprzątać plac przy torze i budynku klubowym. Do worków trafiły butelki oraz inne nieczystości, wyzbierano również szkło spod trybun i z niecki toru. Dzięki współpracy klubu z prezes Bożeną Pilipczuk, zebrane odpady zostały odebrane przez ekipę Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.
Kolejne spotkanie gospodarcze już w maju. Zarząd LKK dziękuje zaangażowanym rodzicom i zaprasza tych, którym czas i inne obowiązki nie pozwoliły na udział w kwietniowych pracach porządkowych.
Jednocześnie apeluje do wszystkich przebywających nad torem o zachowanie zasad czystości i porządku. Śmieci mają trafiać do kosza. Po raz kolejny prosi, by nie niszczyć plastikowych krzesełek na trybunach!


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (826) z dnia 10 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »