tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 LGD szkoli

 

Lokalna Grupa Działania „Nad Drzewiczką” organizuje szkolenie dotyczące pozyskiwania środków unijnych oraz wypełniania wniosków w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw oraz różnicowania w kierunku działalności nierolniczej. Szkolenie odbędzie się 31 marca o godz. 10.00 w sali konferencyjnej UGiM i zostanie przeprowadzone przez pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Opocznie.
- Mieszańcy gminy i miasta zainteresowani możliwością pozyskiwania środków ze źródeł zewnętrznych mają okazję dowiedzieć się, jak za pośrednictwem LGD składać wnioski o dofinansowanie projektów - informuje kierowniczka biura LGD Monika Kalużna.
Przypominamy że od 6 do 26 kwietnia będzie można składać wnioski o przyznanie pomocy w zakresie tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw oraz małych projektów. Limit dostępnych środków na pierwsze działanie to 75 tys. zł. W przypadku małych projektów do wykorzystania jest 90 tys. zł.
Wszelkie informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej www.lgd-drzewica.pl, w biurze LGD oraz pod numerem tel. 48 375 67 24.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (663) z dnia 26 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »