tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 LGD organizuje szkolenie

 

We wtorek, 21 września Lokalna Grupa Działania „Nad Drzewiczką” we współpracy z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Opocznie organizuje bezpłatne szkolenie dla mieszkańców gminy i miasta. Spotkanie, które poprowadzi doświadczony pracownik ODR–u, rozpocznie się o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta.
Tematyka dotyczyć będzie pozyskiwania środków unijnych w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie: tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw oraz różnicowania w kierunku działalności nierolniczej. Wszyscy zainteresowani możliwością pozyskiwania środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 otrzymają informacje niezbędne do tego, aby za pośrednictwem LGD składać wnioski o dofinansowanie swoich projektów.
Nabory wniosków na wspomniane wyżej działania przewidziane są na ostatni kwartał 2010 roku. Zarówno w ramach tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw jak i różnicowania w kierunku działalności nierolniczej LGD „Nad Drzewiczką” ma do rozdysponowania po 75 tys. zł.
Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać w biurze LGD pod numerem tel. 48 375 67 24. Zachęcamy także do odwiedzania strony internetowej www.lgd–drzewica.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (688) z dnia 17 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »