tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Kwaśniewscy wspierają młode talenty

 


Fundusz Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich ogłasza XVII edycję stypendiów przyznawanych wybitnie uzdolnionym uczniom. Mogą się o nie ubiegać uczniowie w wieku od 10 do 17 lat, uczęszczający do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Warunki i kryteria przyznawania pomocy określa rada Funduszu złożona z wybitnych pedagogów, reprezentantów świata kultury i nauki oraz z przedstawicieli fundacji "Porozumienie bez barier". Może udzielić ona pomocy stypendialnej w formie rzeczowej ? w postaci pomocy dydaktycznych, finansowej ? w postaci dotacji celowej (jednorazowej lub miesięcznych rat wypłacanych przez 12 miesięcy) oraz w formie rzeczowej i finansowej jednocześnie. Przy rozpatrywaniu wniosków o przyznanie stypendium pod uwagę wzięte zostaną ocena potencjalnych możliwości kandydata, jego uzdolnienia, predyspozycje i dotychczasowe osiągnięcia. W pierwszej kolejności wsparcie otrzymają uczniowie, którym warunki życiowe ograniczają możliwość dalszego rozwoju (sytuacja materialna, miejsce zamieszkania, sytuacja zdrowotna).
Wnioski o przyznanie stypendium można składać do 25 lipca. Należy nadsyłać je na adres: Fundacja "Porozumienie bez barier", al. Przyjaciół 8, lok. 1A, 00?565 Warszawa, z dopiskiem Fundusz Pomocy Młodym Talentom. Dodatkowe informacje oraz formularz wniosku są dostępne na stronie www.fpbb.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (828) z dnia 24 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »