tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Finanse

 Kuratorium dofinansuje letni wypoczynek

 

Łódzki kurator oświaty ogłosił otwarty konkurs ofert na dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej "Lato 2013". Kwotą blisko 800 tys. zł dotowane będą kolonie i obozy zdrowotne wypoczynkowe, zdrowotne i sportowe, obozy wędrowne oraz wypoczynek w miejscu zamieszkania.
O dotacje do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży mogą ubiegać się organizacje pozarządowe oraz podmioty i jednostki organizacyjne, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, z terenu województwa łódzkiego, organizujące wypoczynek na terenie kraju. Wnioski, wraz z wymaganymi załącznikami, należy złożyć do 10 kwietnia w kuratorium.
Dofinansowanie przyznawane będzie na maksymalnie 14?dniowy wypoczynek dzieci i młodzieży szkolnej organizowany w terminie od 29 czerwca do 31 sierpnia. Objęte nim będą dzieci i młodzież szkolna zamieszkała na terenie województwa łódzkiego, a w przypadku osób niepełnosprawnych ? młodzież do 25 roku życia. Dotacja w odniesieniu do różnych form wypoczynku wyniesie od 12 do 32 zł na osobę na każdy dzień wypoczynku.
W roku 2012 na dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej przeznaczono kwotę 780 tys. zł. Kwotę tę rozdysponowano pomiędzy 178 stowarzyszeń, fundacji lub innych podmiotów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (818) z dnia 15 Marca 2013r.
W dziale Finanse dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »