tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Kto będzie leczył w Radzicach?

 
W piątek otwarcie ofert na prowadzenie Ośrodka Zdrowia w Radzicach Dużych

Po przejęciu radzickiej lecznicy i wyremontowaniu budynku placówki samorząd gminy postanowił wydzierżawić nieruchomość na prowadzenie ośrodka zdrowia i punktu aptecznego. Przetarg został ogłoszony na początku grudnia. Jego celem jest wyłonienie podmiotu, który będzie świadczył usługi medyczne w Radzicach od 1 lutego. Dotychczas taką działalność prowadził ZOZ z Nowego Miasta.
Żeby uczestniczyć w przetargu zainteresowane instytucje musiały do 6 stycznia złożyć pisemne oświadczenie w UGiM a do 12 stycznia wpłacić wadium. Te formalności spełniły dwa podmioty: opoczyński ZOZ oraz ZOZ „Dom-Med” z Warszawy. Nowe Miasto dokumentów nie złożyło.
Otwarcie ofert nastąpi w piątek, 15 stycznia w sali konferencyjnej UGiM. Wygra ZOZ, który przedstawi lepszą ofertę i uzyska więcej punktów w postępowaniu przetargowym. Pod uwagę będą brane następujące kryteria: cena za badania, wielkość deklarowanych nakładów na modernizację ośrodka zdrowia i zakup sprzętu w ciągu trzech lat od zawarcia umowy, różnorodność proponowanych usług medycznych i dodatkowe wyposażenie ośrodka w sprzęt ponadstandardowy.
Umowa dzierżawy zostanie zawarta na dziesięć lat. Dzierżawca będzie również zobowiązany do wykonywania bieżących remontów i napraw oraz utrzymywania porządku wokół budynku. Dodajmy, że na piętrze ośrodka zdrowia znajdują się lokale mieszkalne, które nie są przedmiotem dzierżawy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (652) z dnia 15 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »