Krzczonów trzeci w Gielniowie

Regionalny halowy turniej piłki nożnej mężczyzn „Gielniów 2011”

W niedzielę, 6 marca w hali sportowej Państwowego Gimnazjum w Gielniowie odbył się regionalny halowy turniej piłki nożnej mężczyzn. Organizatorami byli Regionalne Zrzeszenie LZS w Radomiu i gminne stowarzyszenie LZS w Rusinowie.
Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn z terenu byłego województwa radomskiego, w tym ekipa Krzczonowa z gminy Drzewica. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy.
Krzczonów trafił do grupy A wspólnie z PRD Orłem Gielniów, LZS–em Skamander i LZS–em Parzniczanka Parznice. W grupie B wystąpiły LZS Gryf Grabowa, LZS Iłża, LZS Krzesławice i Interkrusz Zygmuntów. Drużyny grały w grupach mecze systemem każdy z każdym.
Krzczonów zaprezentował się z bardzo dobrej strony i wywalczył awans do półfinału. W meczu półfinałowym uległ Interkruszowi, ale w spotkaniu o trzecie miejsce okazał się lepszy od drużyny Krzesławic.

LZS Iłża – Skamander Nieznamierowice 2:3
Do półfinału awansowały drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w grupach.

PRD Orzeł Gielniów – Interkrusz Zygmuntów 7:2
Klasyfikacja końcowa: 1. PRD Orzeł Gielniów, 2. Interkrusz Zygmuntów, 3. Krzczonów, 4. Krzesławice, 5. Skamander Nieznamierowice, 6. LKS Iłża, 7. Parzniczanka Parznice, 8. Gryf Grabowa
Drużyny od miejsca 1. do 4. otrzymały dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Pozostałe drużyny otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe statuetki. Wszyscy zawodnicy otrzymali gorący posiłek z wkładką oraz zimne i gorące napoje.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.