tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Kosno za Kosnę

 
Nowy zarząd w Ceramice Opoczno

W środę, 16 lutego w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury odbyło się walne zebranie członków LKS–u Ceramika Opoczno. Głównym celem zebrania był wybór nowych władz klubu.
Podczas zebrania prezes Dariusz Kosno przedstawił sprawozdanie z działalności zarządu, po czym poinformował, że w związku z wyborem na radnego Rady Miejskiej rezygnuje z funkcji prezesa. Jednocześnie przedstawił kandydata na swojego następcę i nowy skład zarządu. Delegaci nie zgłosili zastrzeżeń i w głosowaniu jawnym wybrali nowy zarząd klubu i komisję rewizyjną.
Nowym prezesem LKS–u Ceramika został Paweł Kosno (na zdjęciu). Funkcję wiceprezesa pełnić będzie Wiesław Leśniewski. Do zarządu jako członkowie weszli: Marek Ksyta, Marcin Niemiec i Sławomir Tyka. Skład komisji rewizyjnej przedstawia się następująco: Grzegorz Janoszewski, Grzegorz Piechna, Zbigniew Skoczylas.
Podczas spotkania dotychczasowy prezes Ceramiki Dariusz Kosno otrzymał Brązową Odznakę Honorową PZPN, którą wręczył prezes OZPN–u w Piotrkowie Trybunalskim Stanisław Sipa.
Nowym władzom klubu przyjdzie walczyć o utrzymanie zespołu seniorów w III lidze. Niemal cały ciężar utrzymania drużyny seniorskiej przejęła na siebie firma Best. Zespół Szkół Prywatnych i Urząd Miejski zajmują się finansowaniem zespołów młodzieżowych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (711) z dnia 25 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »