tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Kora na Dniach Drzewicy!

 
Wielka gwiazda zaśpiewa dla drzewiczanWiemy, kto będzie gwiazdą tegorocznych Dni Drzewicy. Na stadionie Gerlacha wystąpi Kora ? popularna wokalistka rockowa i autorka tekstów, przez ponad 30 lat liderka Maanamu.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 8 lipca. Umowa z artystką już została podpisana, co potwierdził nam burmistrz Janusz Reszelewski.
Od kilku lat Kora występuje ze swoim nowym zespołem. Jego ostateczny skład, łączący młodość z doświadczeniem, uformował się w 2010 roku. Głownym kompozytorem i gitarzystą jest Mateusz Waszkiewicz, na gitarze solowej gra Krzysztof Skarżyński. Młodych i zdolnych wspierają znani muzycy rockowi, m.in basista Marcin Ciempiel (kiedyś Oddział Zamknięty, Maanam, Apteka i Wilki).
Na początku ubiegłego roku Kora została członkinią jury w telewizyjnym show Polsatu ?Must Be the Music. Tylko muzyka?. W listopadzie odbyła się premiera jej pierwszego od rozpadu Maanamu albumu ? ?Ping Pong?. Krążek promowały single ?Ping Pong? i ?Przepis na szczęście?. Płyta zyskała status złotej.
Podczas koncertu w Drzewicy publiczność usłyszy najnowsze hity oraz utwory z wcześniejszych solowych płyt Kory. Może też liczyć na przeboje Maanamu.
Zapowiada się świetny koncert.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (764) z dnia 2 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »