tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Konkurs z klasą

 
W styczniu rozpoczęła się trzecia edycja konkursu "Projekt z klasą"

Każdy pomysł biorący udział w tej rywalizacji ma szansę zmienić się w realne działanie. Wystarczy zabłysnąć ciekawym projektem, który wprowadzi do szkolnej rzeczywistości atmosferę przygody, pozwoli uczniom wykazać się nowymi talentami, da im szansę na samodzielność i kreatywność.
Fundusz Grantów Nowej Ery w tej edycji konkursu wynosi 40 tys. zł i pomoże zrealizować nawet dwadzieścia projektów. Każda drużyna projektowa może zdobyć nawet dwa granty, jeden przyznany przez komisję konkursową, drugi przez internautów ? w sumie 4 tys. zł. Żeby wygrać trzeba zadbać o to, aby projekt wyróżniał się ciekawym pomysłem, ambitnymi celami oraz różnorodnością edukacyjnych działań ? to właśnie będzie oceniała komisja konkursowa. Trzeba też przekonać internautów, że właśnie dany projekt jest wyjątkowy i że dzięki pasji i entuzjazmowi uczniów zmienią szkolną rzeczywistość na lepsze.
Aby zgłosić się do konkursu trzeba wejść na stronę www.projektzklasa.pl, zarejestrować się i opisać swój pomysł na projekt w prostym formularzu w zakładce konkurs.
Propozycje konkursowe można zgłaszać do 1 kwietnia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (820) z dnia 29 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »