tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Konkurs o podatkach

 


Zarząd Łódzkiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w pierwszym Łódzkim Konkursie Wiedzy o Podatkach wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Opocznie.
Konkurs został zorganizowany przez doradców podatkowych pod honorowym patronatem łódzkiego kuratora oświaty i jest skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego.

Celem konkursu jest:
? budzenie i rozwijanie zainteresowań problematyką zagadnień podatkowych,
? popularyzacja zawodu doradcy podatkowego,
? upowszechnianie wśród młodzieży zasad korzystania z prawa podatkowego,
? upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach karnych wynikających z wykonywania czynności doradztwa podatkowego przez osoby nieuprawnione.

Konkurs ma zasięg wojewódzki i jest dwuetapowy (etap I ? szkolny, etap II ? wojewódzki). Finał konkursu odbędzie się w Katowicach. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Przewidziano również możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego.
Karty zgłoszenia udziału ucznia w konkursie powinny zostać przesłane do organizatora do 14 grudnia. Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać odwiedzając stronę organizatora konkursu www.lodzki.kidp.pl, a także kontaktując się telefonicznie z przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego Konkursu Wiedzy o Podatkach, Aleksandrą Kurczewską (pod nr 42 636 87 08) lub z Łukaszem Sygutem, tel. 44 755 31 08 wew. 12.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (803) z dnia 30 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »