tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Konkurs fotograficzny dla uczniów

 
Stowarzyszenie "Zielona pomoc" w Zakościelu informuje, że trwa konkurs fotograficzny z dziedziny edukacji ekologicznej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy i miasta Drzewica oraz gminy Poświętne. Przedsięwzięcie odbywa się pod hasłem "Obcowanie z przyrodą"

? Celem konkursu jest popularyzacja dostrzegania i fotografowania przyrody, a w szczególności zwrócenie uwagi na najmniejsze istoty, jakimi są owady ? informuje prezes stowarzyszenia, Radosław Rzeźnik. ? Inicjatywa umożliwi dzieciom i młodzieży nie tylko zaprezentowanie talentu fotograficznego, ale także zbliżenie się do natury.
Zgodnie z regulaminem, uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 prace zgodne tematycznie z tytułem konkursu. Fotografia powinna być wykonana w formacie A5 lub A4. Na odwrocie musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko ucznia, wiek i klasę, nazwę szkoły i jej adres, imię i nazwisko nauczyciela (lub rodzica ? opiekuna prawnego) oraz kontakt. Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia laureatów i wyróżnionych oraz przyznania nagród.
Prace należy składać osobiście lub korespondencyjnie do 30 czerwca na adres: Stowarzyszenie "Zielona pomoc", Zakościele 20, 26?340 Drzewica. Fotografie, które wpłyną po upływie terminu, nie będą brane pod uwagę.
Organizator przewiduje atrakcyjne nagrody rzeczowe. Kapituła konkursowa wyłoni 6 laureatów ? 3 ze szkół podstawowych i 3 z gimnazjów, a także przyzna wyróżnienia. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 lipca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy o godz. 12.00.
Pełny regulamin został przekazany szkołom podstawowym i gimnazjom z obydwu gmin. Osoby zainteresowane mogą otrzymać go drogą e?mailową, po uprzednim napisaniu na adres zielona.pomoc@wp.pl.
? Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie ? dodają prezes Rzeźnik i wiceprezes Krzysztof Szpociński.
Projekt jest współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gopodarki Wodnej w Łodzi.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (883) z dnia 13 Czerwca 2014r.
W dziale Drzewica dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »