tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Konkurs dla przedsiębiorców

 

Ruszyła kolejna edycja ogólnoregionalnego konkursu „Nagroda gospodarcza województwa łódzkiego”. W jego ramach przedsiębiorcom z łódzkiego przyznane zostaną najbardziej prestiżowe nagrody w województwie. Gospodarczych liderów można zgłaszać do 29 kwietnia.
Przeprowadzany od 2004 roku konkurs po raz drugi organizują wspólnie Urząd Wojewódzki i Urząd Marszałkowski. W tegorocznej edycji nagrody powędrują do przedsiębiorców i rolników osiągających najlepsze efekty ekonomiczne oraz cieszących się uznaniem w województwie, kraju i za granicą. W konkursie docenione zostaną podmioty budujące pozytywny wizerunek regionu.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w kategoriach: mikroprzedsiębiorstwo, małe przedsiębiorstwo, średnie przedsiębiorstwo, duże przedsiębiorstwo, gospodarstwo rolne.
Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać m.in. jednostki samorządu terytorialnego, samorząd gospodarczy, ośrodki doradztwa rolniczego, uczelnie wyższe, fundacje, stowarzyszenia oraz redakcje. Nominowanych i laureatów konkursu wybierze kapituła złożona m.in. z rektorów łódzkich szkół wyższych, szefów lokalnych mediów oraz przedstawicieli organizatorów konkursu.
Zgłoszenia kandydatów do 29 kwietnia przyjmować będzie sekretariat nagrody (e–mail: krystyna.jagiello@lodz.uw.gov.pl). Informacje na temat konkursu oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie http://www.lodzkie.pl/wps/wcm/connect/lodzkie/zalaczniki/lodzkie/ngwl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (718) z dnia 15 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »