tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Konkurs dla oświaty

 
Jesienią poznamy laureatów konkursu "Placówka oświatowa roku 2013" w ośmiu kategoriach, obejmujących wszystkie poziomy kształcenia w Polsce ? począwszy od żłobków, poprzez szkoły średnie, na uczelniach wyższych i szkołach językowych skończywszy

Konkurs ma na celu wybranie i nagrodzenie instytucji edukacyjnych, spełniających najwyższe standardy w zakresie oferowanych programów nauczania i opieki oraz ich realizacji w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby podopiecznych, uczniów i studentów. Tegoroczna edycja konkursu została ogłoszona w następujących kategoriach: żłobek roku, przedszkole roku, szkoła podstawowa roku, gimnazjum roku, liceum roku, technikum roku, uczelnia wyższa roku oraz szkoła językowa roku 2013.
Placówki oświatowe nominowane do tytułu zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną kapitułę konkursu z uwzględnieniem takich aspektów ich działalności, jak: jakość kształcenia ? mierzalna wynikami uczniów i absolwentów, bogactwo i różnorodność oferty programowej, doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, poziom merytoryczny i dydaktyczny realizowanych autorskich programów edukacyjnych, prestiż oraz dynamika rozwoju, warunki i wyposażenie placówki sprzyjające nauce i opiece oraz adekwatność oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy.
Nadrzędnym celem konkursu jest wskazanie i promocja placówek (państwowych i prywatnych), w których poziom opieki i kształcenia przekracza ogólnie przyjęte standardy. Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim. Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali finałowej, zaplanowanej na wrzesień. Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (834) z dnia 5 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »