tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Konkurencja?!

 

Dziś jeszcze nie wiadomo, kto jest autorem „dowcipu” w postaci mylącego plakatu, jaki ostatnio pojawił się na terenie gminy Sławno, której wójt ma spore szanse na zdobycie tytułu „Wójta Roku 2010”.
Fałszywe plakaty, będące prawie wiernymi kopiami oryginału, niby zachęcają do oddania głosu na Tadeusza Wojciechowskiego, ale jednocześnie wprowadzają w błąd zainteresowanych. Klamliwie przypisano wójtowi tytuły profesora doktora habilitowanego i podano mylny numer, jaki należy wpisać w treści SMS–a, by głosować na niego. Zamiast przypisanej mu cyfry 8, fałszywy plakat zachęca mieszkańców gminy, by wysyłali smsy pod numer konkursowy z cyferką 9.
Najwyraźniej jest ktoś, komu jest nie w smak fakt, że ktoś ciężką pracą zasłużył na to, by znaleźć się w finałowej dziesiątce kandydatów do tytułu „Wójta Roku”, nawet jeśli jest to jedyny kandydat z terenu naszego województwa i powiatu opoczyńskiego. Czy fałszywe plakaty mają zdyskredytować wójta, czy tylko pozbawić go szans w głosowaniu, a przysporzyć punktów innemu (obojętnie któremu) rywalowi?
A tak na marginesie: po raz kolejny mamy dowód na to, że krążące po całym świecie dowcipy na temat bezinteresownej zawiści Polaków są w pełni zasłużone.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (711) z dnia 25 Lutego 2011r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »