tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Konferencja z udziałem drzewickich sędziów

 
Kajakarstwo górskie


Od 25 do 27 października na obiektach Ośrodka Olimpijskiego "Kolna" w Krakowie odbywała się konferencja sędziów kajakarstwa slalomowego, zorganizowana przez Polski Związek Kajakowy. W zjeździe uczestniczyła sześcioosobowa grupa z Drzewicy na czele z szefem Kolegium Sędziów Łódzkiego Okręgowego Związku Kajakowego, Krzysztofem Kowalskim.
Konferencja z udziałem wiceprezesa PZKaj ds. slalomu kajakowego Zbigniewa Kudlika i członka zarządu PZKaj Tadeusza Wróblewskiego stanowiła okazję do podsumowania mijającego sezonu oraz prezentacji nowych założeń na przyszły rok. ? Braliśmy udział w konsultacjach, warsztatach i szkoleniach, podczas których mogliśmy pogłębić swą wiedzę, poznać regulaminowe nowinki i nabyć praktyczne umiejętności ? mówi Krzysztof Kowalski.
Podczas trzech dni poruszono szereg tematów dotyczących pracy sędziów, i nie tylko. Jednym z punktów programu było zaprezentowanie sprawozdań i wniosków z centralnych imprez kajakowych. Drzewickie regaty Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów podsumował sędzia główny Marian Gonciarz. Organizację zawodów oraz współpracę sędziów z obsługą techniczną ocenił pozytywnie.
Na konkretnych przykładach, zarejestrowanych podczas zawodów, sędziowie omówili problematyczne oceny przejazdów przez bramki. Rozwiązywali test ze znajomości regulaminu kajakarstwa slalomowego, odnieśli się do trendów zmian w slalomie i zjeździe oraz projektu kalendarza imprez na sezon 2014.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »