tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Koncert jak marzenie

 

Na tegoroczny Dzień Kobiet władze samorządowe Opoczna przygotowały dla pań nie lada atrakcję. Na zaproszenie burmistrza Jana Wieruszewskiego ze specjalnym koncertem z okazji Dnia Kobiet wystąpiła 7 marca w MDK Edyta Geppert.
Edyta Geppert zaskoczyła wszystkich metamorfozą jaką przeszła od ostatniego jej koncertu w Opocznie przed kilku laty. Piosenkarka, która przyzwyczaiła miłośników jej talentu do nastroju zadumy i smutku, tym razem wystąpiła w programie pełnym humoru, werwy i uśmiechu, wykonując m.in. utwory polskich kabaretów okresu międzywojennego XX wieku.
Utwory zaliczane do klasyki gatunku, współcześnie zaaranżowane, wykonane z uśmiechem, okraszone mimiką i gestem momentalnie znalazły uznanie widowni, zaskoczonej takim obrazem artystki. Menedżer piosenkarki, a prywatnie jej mąż Piotr Lorentz, witając panie zasiadające na widowni podkreślił tę zmianę wizerunku, mówiąc że - Edyta przywitała Państwa w wyśmienitym jak na nią humorze.
Artystka w swoim recitalu zaprezentowała również kilka utworów z jej najnowszej płyty, do której muzykę skomponował Seweryn Krajewski. Oczywiście w repertuarze na ten specjalny wieczór nie mogło zabraknąć starszych i uznanych przebojów Edyty Geppert, które po pierwszych dźwiękach były nagradzane burzą oklasków przez panie zasiadające na widowni.
Dziękując za przepiękny koncert burmistrz Jan Wieruszewski wręczył Edycie Geppert okazały bukiet kwiatów, zaś widownia zgotowała piosenkarce długotrwałą owację na stojąco.
Po koncercie na widzów czekała kolejna niespodzianka. Nieprzystępna dotychczas Edyta Geppert wyszła do widzów i rozdawała autografy, a szczęśliwcy mogli liczyć nawet na wspólne zdjęcie z piosenkarką. Za taką postawę i zmianę wizerunku należą się artystce wielkie słowa uznania.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (661) z dnia 12 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »