tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Koncert dla pań

 
Na tegoroczny Dzień Kobiet władze samorządowe Opoczna przygotowały dla pań nie lada atrakcje

W piątek, 4 marca na zaproszenie burmistrza, Jana Wieruszewskiego ze specjalnym koncertem z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, w MDK wystąpili członkowie zespołu „The Postman”.
Przybyłych, a w szczególności panie którym koncert był dedykowany, w imieniu gospodarza spotkania, burmistrza Jana Wieruszewskiego, powitał prowadzący koncert, Zdzisław Miękus. Po nim z życzeniami nie tylko z okazji Dnia Kobiet, ale także z życzeniami imieninowymi dla wszystkich Krystyn, wystąpił burmistrz. Okazję do złożenia najlepszych życzeń miał także przybyły na koncert ze swoją rodziną, poseł Stanisław Witaszczyk oraz wicewojewoda Krystyna Ozga.
Koncert był prawdziwą gratką nie tylko dla kobiecej części widowni. Grupa „The Postman” jest jedną z najbardziej oryginalnie naśladujących i oddających ducha lat 60. w Polsce. Swoją muzykę artyści opierają głównie na brzmieniu legendarnego zespołu The Beatles. Członkowie grupy wyglądają, jakby przybyli z tamtej epoki. Szyte na miarę garnitury, buty prosto z Liverpoolu i fryzury wiernie skopiowane od członków zespołu The Beatles, robią wrażenie. Nic dziwnego, że są nazywani polskimi Beatlesami z Polkowic, gdzie narodził się zespół. Podczas piątkowego koncertu swoją energią i charyzmą dosłownie podbili opoczyńską publiczność, a zwłaszcza panie przybyłe na koncert.
Widać było, że propozycja władz miasta, bardzo przypadła paniom do gustu. Zespół kilka razy bisował, a cała sala ruszyła do wspólnej zabawy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »