tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Komendant odchodzi

 


Komendant powiatowy policji, insp. Janusz Myga z końcem kwietnia odchodzi na emeryturę. Informację o złożeniu przez niego raportu w tej sprawie potwierdził rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Komendant wojewódzki ma teraz 3 miesiące na podjęcie decyzji personalnych w tej sprawie.
Z chwilą odejścia obecnego komendanta, do czasu wyłonienia nowego, jego obowiązki przejmie dotychczasowy zastępca, mł. insp. Dariusz Szulc. Na razie nie wiadomo, czy to on przejmie komendę stery po insp. Mydze, czy może opoczyńską jednostką pokieruje ktoś z Łodzi. W przypadku przesunięcia na równorzędne stanowisko decyzję może podjąć komendant wojewódzki. W innych przypadkach konieczne będzie przeprowadzenie postępowania kwalifikacyjnego.
Nieoficjalnie mówi się, że jeśli obecny zastępca nie zostanie komendantem powiatowym, to prawdopodobnie obejmie od kierownicze stanowisko w tomaszowskiej komendzie. Nowym zastępcą nowego komendanta powiatowego w Opocznie może zostać obecny naczelnik wydziału prewencji, podinsp. Bartłomiej Karch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (924) z dnia 3 Kwietnia 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »