tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Kombatancki opłatek

 
15 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowo?noworoczne Zarządu Miejsko?Gminnego Koła Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. W przedsięwzięciu uczestniczyli także przedstawiciele władz miejskich i powiatowych

Spotkaniu przewodniczyło prezydium w składzie: prezes, por. Władysław Stal, członek zarządu Józef Gąsieniec, wiceburmistrz Jarosław Wiktorowicz, starosta Jan Wieruszewski oraz major Bernard Kłodawski.
Przybyłych powitał por. Władysław Stal, życząc pomyślności w nowym roku. Podczas części oficjalnej, głos zabrali goście zaznaczając w swych wypowiedziach, że postawa kombatantów jest godna naśladowania. Życzyli im także, by kolejny rok upłynął im w zdrowiu, radości i pomyślności oraz w otoczeniu samych życzliwych ludzi.
Następnie odbyła się część liturgiczna uroczystości oraz dzielenie się opłatkiem. Nastrój i podniosła atmosfera utrzymywana była przy dźwiękach kolęd. Zwieńczeniem spotkania był poczęstunek, który stanowił doskonałą okazję do rozmów zarówno na tematy współczesne, jak również dotyczących wspomnień o ciężkich latach wojny i okupacji.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (810) z dnia 18 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »