Kolejne trzy punkty Paradyża

IV liga

Piłkarze z Paradyża wygrali drugie spotkanie i plasują się w czołówce ligowej tabeli.

Wyniki 3. kolejki
Czarni Rząśnia ? KS Paradyż 1:2 (1:0)
Bramki dla Paradyża zdobyli Mariusz Koćmin i Łukasz Berc.
Paradyż zagrał w składzie: Jacek Łukasik ? Tomasz Majsak, Łukasz Łukasik, Kalinowski, Wojciech Majewski ? Kos (65 Michał Bańczyk), Łukasz Berc, Łukasz Pierzyński, Przemysław Bińkowski ? Łukasz Grzybek (83 Młynarczyk), Mariusz Koćmin. Trener Zbigniew Podsiębierski.
Gospodarze zaskoczyli piłkarzy Paradyża dobrą grą w pierwszej części spotkania, co udokumentowali strzeleniem gola w 30 minucie meczu. Po przerwie na boisku przeważali już paradyżanie. Najpierw doprowadzili do remisu, a później strzelili na 2:1 i punkty pojechały do Paradyża.

Terminarz
W środę, 28 sierpnia KS Paradyż zagrał na własnym boisku z Pogonią Zduńska Wola. Wynik meczu 4. kolejki podamy za tydzień. W sobotę, 31 września spotka się na wyjeździe z Orłem Nieborów. Początek meczu 5. kolejki o godz. 17.00.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (842) z dnia 30 Sierpnia 2013r.