tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Kolejna wizyta w DPS

 
Wolontariusze współpracują z Domem Pomocy SpołecznejWspólna zabawa w DPSW czwartek, 16 lutego członkowie Drzewickiego Centrum Wolontariatu ?Ofiarna dłoń? po raz kolejny odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych. Tym razem spotkanie miało charakter balu karnawałowego.
Wolontariusze pod przewodnictwem Stanisławy Kothe przygotowali dla seniorów występ artystyczny, w którym pobrzmiewały echa karnawału. Jak zawsze, zarazili wszystkich humorem, dzięki czemu na twarzach słuchaczy zagościł uśmiech.
Mieszkańcy domu nie tylko nucili przeboje swojej młodości. Z wielką chęcią ruszyli też w tany. Wesołym melodiom i śpiewom nie było końca. Gdyby nie ograniczenie czasowe, tańce mogłyby trwać do samego rana.
? Spotkania w Domu Pomocy Społecznej stały się już niemal tradycją. Muzyka w wykonaniu naszych wolontariuszy rozbrzmiewała po raz drugi. Pomysł zorganizowania balu karnawałowego zrodził się po spotkaniu wigilijnym ? informuje Katarzyna Barul, koordynatorka ds. współpracy wolontariuszy z placówką.
Zarząd stowarzyszenia serdecznie dziękuje kierownictwu i personelowi Domu Pomocy Społecznej za zaproszenie oraz doskonałe przygotowanie imprezy. Liczy także na dalszą współpracę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (764) z dnia 2 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »