tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Kolędy i mikołaj w Akademii Przedszkolaka

 

Okres przedświąteczny to czas, kiedy wszystkie przedszkolaki poznają tradycje związane ze świętami, bacznie obserwują przygotowania do Bożego Narodzenia i oczywiście z niecierpliwością czekają na spotkanie z mikołajem. W czwartek, 16 grudnia dzieci uczęszczające do Akademii Przedszkolaka wraz ze swymi rodzicami uczestniczyły w takiej właśnie wigilijnej uroczystości. Jej program został przygotowany pod okiem Agnieszki Klimek, Katarzyny Jaroszyńskiej, Katarzyny Konewki, Karoliny Bolek i Łukasza Mrozikowskiego.
Wszystkich zebranych powitał dyrektor oświatowy placówki Michał Wolski i właścicielka Akademii Przedszkolaka Maria Pawlik kierując do rodziców i sponsorów gorące podziękowania za pomoc w organizacji spotkania. Złożyli również moc świątecznych życzeń.
W zimowej scenerii, pośród bajkowych dekoracji, program artystyczny z kolędami zaprezentowali główni aktorzy wieczoru – przedszkolaki. Nie dało się ukryć wzruszeń wśród rodziców słyszących śpiewające pociechy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż najmłodsze przedszkolaki to grupa 2–3 latków. Na ich zaproszenie do Akademii przybył mikołaj z ogromnym workiem prezentów i aktywnie uczestnicząc we wspólnych zabawach z dziećmi i ich rodzicami jeszcze bardziej podkreślił świąteczny nastrój. Cała impreza zakończyła się wspólnym wigilijnym poczęstunkiem dzieci, rodziców, sponsorów, kadry i oczywiście mikołaja.
– Każda uroczystość jest dla nas dużym wyzwaniem, bowiem placówka działa dopiero od września tego roku, ale dzięki dużemu zaangażowaniu kadry, rodziców i sponsorów udaje nam się aktywnie organizować różnorakie imprezy dla naszych wychowanków – mówił dyrektor oświatowy Akademii Przedszkolaka Michał Wolski. – Już niebawem, bo w styczniu, dzieci zaproszą do Akademii babcie i dziadków z okazji ich święta, a jeżeli możliwości pozwolą i dopisze aura nosimy się z zamiarem zorganizowania wspólnie z rodzicami kuligu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 52 (703) z dnia 23 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »